OPIA - FilmTape vol. 2

  • ArtBar21/11/19 od 20:00
SEZENÍ
Co vstupenka obsahuje?

Nečislované sezení - Limitované množství

250 Kč

21. 11. 2019 si v ArtBaru Druhý pád budete moci vychutnat křest unikátního projektu, v jehož rámci uslyšíte a uvidíte speciální live set. Pomocí mašinek, gramofonů, živých nástrojů a projekce zde oživne svět, který Opia na FILMTAPU vytvořil. Na pomoc si přizval Jiřího Maršálka z kapely Fat Old Donald. Ti tvoří postrock/neoclassical a spolu s Opiovými beaty tak vznikne neopakovatelná směsice zvukomalebných ploch, valivých basových linek a hutných groovů. To vše si budete moci vychutnat v komorní noir atmosféře, která se již nebude opakovat, neboť to bude jediné vystoupení, které se k tomuto projektu plánuje. Jako předkrm si tento večer budete moci poslechnout příjemný, triphopový set zpod jehel brněnského Dizztrickta. 

V neposlední řadě si budete moci na místě zakoupit speciální filmový plakát v limitované edici. Ten vychází z podařené vizuální podoby celého dílka.

20:00 - DJ DIZZTRICKT
21:00 - OPIA LIVE SET 
22:00 - DJ DIZZTRICKT

Opia je brněnský filmař, dj a producent. Hudební tvorbě se věnuje zhruba 20 let. Píše scénáře a realizuje hudební videoklipy. Vystudoval Teorii interaktivních médií na filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Na projektu FILM TAPE 2 pracoval poslední rok a je jeho poklonou filmovým tvůrcům a skladatelům napříč všemi žánry a obdobími. Svým způsobem se jedná o jistou generační výpověď, kdy si Opia pohrál s postavičkami, filmy (a jejich úžasnou hudbou), které v rámci popkultury formovali jeho vkus, jeho styl a leckdy i jeho pohled na svět. 

  • OPIA - FILMTAPE vol.2